DXWD.DKG.300.60
highlight_off Stoc epuizat – contactează-ne pentru termen de livrare
Lipsa stoc
Include TVA
Cantitate
Stoc epuizat
Metode de plată disponibile:
credit_card
Card bancar
Visa & Mastercard
tbi
4 rate
0% dobândă
6–60 rate
Dobândă fixă
local_shipping
Plată la livrare
Ramburs curier
receipt
Ordin de plată
Transfer bancar / OP
assignment
Acest produs poate fi achiziționat și prin SEAP sau proiecte finanțate.
account_balance Instituții și companii
support_agent Persoane Fizice
Disc DiamantatExpert pt. Ceramica dura, portelan pt. terase gros 300mm Ultra Premium - DXWD.DKG.300
Taiere : cu apa
Utilizare cu: mese de taiat
Descriere:
Performante foarte bune la taiere la 45 de grade.
Viteza foarte mare si durata de exploatare exceptionala.
Tăiere rapidă in gresie porțelanată.
Durată de viață bună și în cele mai dure gresii.
Tăieturi fine cu laser pentru o răcire optimă.
Segmentul de înaltă calitate cu muchie continuă garantează o tăiere foarte curată și fără ciobituri.
Disc specializat pt. placi groase de portelan pt. terase.
Durata de viata: Extrem de buna 6/6
Viteza de taiere: Extrem de buna 6/6
Finetea taierii: Taiere foarte fina, muchii curate 5/6
Diametru disc ext. x int.: 300 x 60 (mm)
Inaltime segment: 10mm. Grosime segment: 2,4mm.
style="width: 100%; height: 100%; position: absolute; top: 0; left: 0;" src="https://www.youtube.com/embed/U5wUVukBHKc" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen="allowfullscreen" data-mce-fragment="1">