BOSCH GDI50-65D Vibrator intern cu maner 0.65 m, 50 mm
BOSCH
06019P9200
highlight_off Stoc epuizat – contactează-ne pentru termen de livrare
Lipsa stoc
Include TVA
Cantitate
Stoc epuizat
Metode de plată disponibile:
credit_card
Card bancar
Visa & Mastercard
tbi
4 rate
0% dobândă
6–60 rate
Dobândă fixă
local_shipping
Plată la livrare
Ramburs curier
receipt
Ordin de plată
Transfer bancar / OP
assignment
Acest produs poate fi achiziționat și prin SEAP sau proiecte finanțate.
account_balance Instituții și companii
support_agent Persoane Fizice
Date tehnice:
Frecvenţă 200 Hz
Amplitudine 2 mm
Tip de protecţie IP67
Diametru cap vibrator 50
Diametru furtun 40 mm
Lungime furtun 0.65 m
Lungime cablu 1 m
Frecvența nominală a vibrațiilor 11600 vibraţii/min
Până la forţa centrifugă 3000 N
Dimensiuni sculă (înălţime) 238 mm
Dimensiuni sculă (lungime) 1212 mm
Dimensiuni sculă (lăţime) 98 mm